Şahkulubey, GS Futbol okulunu ziyaret etti

SPOR Haber Girişi : 06 Eylül 2010 10:12
Ak Parti Mardin Milletvekili Şahkulubey, Nusaybin Galatasaray Futbol okulunu ziyaret etti.
Şahkulubey, GS Futbol okulunu ziyaret etti
Abdullatif Altunkaynak
Ak Parti Mardin Milletvekili Şahkulubey, Nusaybin Galatasaray Futbol  okulunu ziyaret etti.
    Ak Parti Mardin Milletvekili Gönül Bekin Şahkulubey, Nusaybin Galatasaray Futbol okulunu ziyaret etti. Mİnik sporcular Şahkulubey'i alkışlarla karşıladı.
    

Minik öğrencilerle spor hakkında sohbet eden Mardin Milletvekili Şahkulubey’e, Nusaybin Galatasaray futbol okulu Sorumlusu Şehmus Ak tarafından Eğitim’e gösterdiği ilgiden dolayı bir plaket verildi.
Ak, Üzerinde Galatasaray futbolcularının imzasını taşıyan, 47 Numaralı "Şahkulubey" forması hediye etti. Ailesinde sadece kendisinin Galatasaraylı olmadığını belirten Şahkulubey, Galatasaray'ın bu kadar başarılı çalışmasından sonra kendisinin de Galatasaray taraftarı olabileceğini bildirdi.
GS sorumlusu Ak, öğrencilere gösterdiği ilgiden dolayı Şahkulubey'e teşekkür ederken Şahkulubey şöyle konuştu;
"Biz böyle güzel şeyler yapan herkesin yanındayız. Çocuklarımız bizim geleceğimiz, onları bu şekilde sahiplenmek gerekiyor. Spor, çocuklarımızı kötülüklerden koruyor. Çocuklarımız için bir telefon kadar size yakınız. Elimizden ne gelirse yapmaya hazırız. Çocukların yüzünü güldürdüğünüz için asıl biz size teşekkür ederiz".
Şahkulubey ve GS öğrencileri daha sonra birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
     Milletvekili Şahkulubey, GS Futbol okulundan sonra Ak Parti ilçe Başkanlığını ziyaret ederek Başkan Halil Can ve yöneticilerle görüştü. / Nusaybinim.com - Nusaybin Postası Gazetesi