TÜGVA Nusaybin'de Futbol turnuvası düzenliyor

SPOR Haber Girişi : 06 Mart 2018 14:31
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nusaybin temsilciliği tarafından Nusaybin'deki Ortaokullar arasında organize edilen Futbol turnuvası başladı.
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nusaybin temsilciliği tarafından Nusaybin'deki Ortaokullar arasında organize edilen Futbol turnuvası başladı.
Hakan Olimpik Spor Kompleksinde yapılan turnuvanın açılış maçı Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu ve Zeynel Abidin İmam Hatip Ortaokulu arasında oynandı.
Açılış maçını izleyen TÜGVA yöneticileri maçın başlama vuruşunu yaptı.
Turnuvanın centilmenlik ve sporun ruhuna yakışı şekilde geçmesi temennisinde bulunan TÜGVA temsilcisi Mehmet Emin Aydın: "Ortaokullarımız arasında düzenleyeceğimiz turnuvanın ana teması "Kardeşlik kazansın" sloganıdır. Bu turnuvayla öğrencilerimiz arasındaki birlik-beraberliğin ve kardeşliğin sporla pekişmesini hedefliyoruz. Nusaybin TÜGVA temsilciliği olarak düzenleyeceğimiz turnuvaya büyük rağbet göstererek bütün ortaokullarımızın katılması bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Katılımın yüksek olmasında emeği geçen okul müdürlerimize, ortaokullarımızdaki danışman hocalarımıza teşekkür ediyorum. Bu etkinliğimizin öğrencilerimize ve gençlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Desteklerini bizden esirgemeyen Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimi Ergün Baysal ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ümit Çetin'e teşekkür ediyorum" dedi.