POLİTİKA Haber Girişi : 25 Mart 2024 12:55

AK Parti Büyükşehir adayı Erin, Nusaybin'i ziyaret etti

AK Parti Büyükşehir adayı Erin, Nusaybin'i ziyaret etti

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin, 31 Mart Yerel Seçim çalışmalarını Nusaybin’de devam ettirdi.

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin, AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma, AK Parti Nusaybin İlçe Başkanı Latif Özel, AK Parti Nusaybin Belediye Başkan Adayı Mehmet Çelik ve teşkilat mensuplarından oluşan heyetle Nusaybin ilçe merkezi dahil olmak üzere kırsal mahallelere ziyaretler gerçekleştirdiler.

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin, “31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarımızı aralıksız devam ettiriyoruz. Bu bağlamda Nusaybin ilçemizde Üçköy, Açıkköy, Akçatarla, Bahçebaşı, Kantar, Günyurdu, Tepeüstü kırsal mahallelerimiz ile birlikte ilçe merkezinde birçok çalışmayı gerçekleştirdik. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılaşıyoruz. Bu ilginin devam etmesi ve inşallah 31 Mart’ta sonucunun da sandıklara yansıması en büyük temennimizdir.” dedi


MARDİNİMİZİN DÖRT BİR KÖŞESİNE ULAŞMANIN GAYRETİNDEYİZ

Seçimlerin en güzel araç olduğunu dile getiren Başkan Adayı Erin, şu ifadelere yer verdi:

“Yapılan her seçimde milletimiz belli aralıklarla kendini yönetenlerin karnesini doldurur ve verir. İşte 31 Mart bunun en iyi fırsatıdır. O gün milletimiz konuşacak ve önümüzdeki 5 yılın belediyecilik hizmetlerini seçtiği yöneticilerine teslim edecek. Mardin’in her tarafını gezmeye dolaşmaya, toplumun bütün kesimine ulaşmaya Mardin ile ilgili düşüncelerimizi, derdimizi, hayallerimizi ve buna yönelik mesajlarımızı Mardinimizin dört bir köşesine ulaştırmanın gayretindeyiz. Bunu yaparken 702 mahallemiz 200 mezramız ve şehir merkezlerindeki farklı düşünen, farklı siyasi anlayışa sahip olan kardeşlerimizle muhabbet diliyle, sevgi diliyle anlatmaya çalışıyor gayret ediyoruz.”