MARDİN Haber Girişi : 21 Nisan 2023 01:50

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Kılıç'tan bayram mesajı

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Kılıç'tan bayram mesajı
AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç Mesajında, “Rahmet, bereket ve mağfiret ayı olan Ramazan-ı Şerifi geride bırakmanın hüznünü hissederken, mutluluk vesilesi olan Ramazan Bayramı’na kavuşmanın sevincini de milletçe yaşıyoruz. Bayramlar, kardeşlik duygularının pekiştiği, birlik ve beraberliğin had safhaya ulaştığı, kırgınlık ve küskünlüğün unutulduğu sevginin daha da pekiştiği müstesna günlerdir. Bayramlar, bizleri aynı niyet ve gayeyle ümmet olma şuurunda buluşturan, kardeşlik duygularımızı pekiştiren, bize inanç ve medeniyet değerlerimizi hatırlatan ilahi armağanlardır. Bayramlar bizlere Allah’ın bir nimeti olmasıyla birlikte, kendimizi yenilemenin, manevi iklimi devam ettirmenin başlıca hatırlatıcısıdır.”

 

TÜM DÜNYA MAZLUMLARINI İLGİLENDİREN SEÇİMLERE ÇOK AZ ZAMAN KALDI

İslam kardeşliği şuuruyla, sadece Türkiye değil tüm dünya Müslümanları olarak aynı bilinç ve hassasiyetle birliğimizi korumalı ve bayramları buna vesile kılmalıyız. Bayramlar, Rabbimizin ‘Müminler, ancak kardeştir’ buyruğunda olduğu gibi aynı duruşla özümüzü bedenimize, içimizdeki güzel hasletleri fiiliyata geçirmek için önemli fırsatlardır. Bu vesileyle Allah İslam kardeşliği çerçevesinde birlik ruhuyla tüm Müslümanların üzerindeki baskı ve zulmü bertaraf etsin, aynı muhabbetle Müslümanların uyanışını ve birliğini daim etsin.”

 

Ülkemizi ve tüm dünya mazlumlarını yakından ilgilendiren 14 Mayıs seçimlerine çok az bir zaman kaldı. Bizler gecemizi gündüze katarak çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. 21 yıldır ülkemizde sayısız icraatlarla çığır açan AK Partimizin daha yıllar boyu hizmet etmesi için herkesin elini taşın altına koyması gerekir. Her şey Türkiye için ve ardından durmak yok yola devam sloganlarıyla siyaset mecralarında adını tarih kitaplarından asla silinmeyecek derecede yazdırarak mesafe kat eden AK Parti biliyorum ki yine halkımızın ezici desteğiyle Türkiye Yüzyılında yoluna devam edecektir. Bu şuur ve duygularla mübarek Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve tüm dünya Müslümanlarına barış, huzur ve kardeşlik getirmesini temenni ediyorum."