SPOR Haber Girişi : 12 Aralık 2023 10:13

Nusaybin Cumhuriyet Kupasında Şampiyon Duruca Takımı oldu

Nusaybin Cumhuriyet Kupasında Şampiyon Duruca Takımı oldu
Nusaybin Cumhuriyet Kupasında Şampiyon Duruca Takımı oldu

Cumhuriyetin 100. Yıl etkinlikleri kapsamında Nusaybin Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Cumhuriyet Kupası Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası"nda müthiş bir Final heyecanı yaşandı.

 

Nusaybin Atatürk Stadyumunda yapılan final maçında Duruca Anadolu Lisesi ile Gençlik ve Spor takımları karşılaştı. Yaklaşık 2 saat süren maçı Dururca Anadolu Lisesi 3-2 kazanarak turnuvanın şampiyonu oldu. Turnuvanın 3'üncülüğünü ise Nusaybin Ortaokulu kazandı.

Maçın bitiminden sonra ödül töreni düzenlendi. Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ömer Özel ile Müftü Hasan Yeşildal dereceye giren takımlara madalya ve kupa takdim etti.

 

Cumhuriyet Kupasında dereceye giren takımları tebrik eden Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı; "Düzenlediğimiz turnuvada mücadele eden tüm takımları tebrik eder, turnuvanın başından bitimine kadar her dakikasında yanımızda olan Aziz Nusaybinli hemşehrilerime şükranlarımı sunarım" ifadelerini kullandı.

 

 

Ödül töreninde, Nusaybin'de düzenlediği etkinliklerden dolayı Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Kayabaşı tarafından Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Serkan Tekin'e plaket verildi.