SPOR Haber Girişi : 27 Ekim 2023 00:49

Nusaybin'de Ayak Tenisi Turnuvası sona erdi

Nusaybin'de Ayak Tenisi Turnuvası sona erdi

Nusaybin Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı ile Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen Cumhuriyet Kupası Ayak Tenisi Turnuvası sona erdi. Turnuvada Kayan Yıldızlar Takımı şampiyon oldu.

 

Spor Kompleksinde düzenlenen turnuvanın final maçında Braveheart Takımı ile Kayan Yıldızlar Takımı karlıaştı. Maçı 2-1 kazanan Kayan Yıldızlar turnuvada şampiyon oldu.

 

Maçın ardından ödül töreni düzenlendi. Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, AK Parti İlçe Başkanı Adil Çelik ve Nusaybin Ticaret Borsası Başkanı Necdet Aktaş, turnuvada dereceye giren takımlara kupa ve madalya takdim etti.

 

Turnuva hakkında açıklama yapan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı ise; "24 takım, yaklaşık 100 sporcunun katıldığı bu güzide etkinlikte çok eğlendik. Nusaybin yanı sıra civar il ve ilçelerden de turnuvamızı ilginç bulup katılmak isteyen sporcular oldu. Onlara da ev sahipliği yaptık. Gerçekten dolu dolu bir program oldu. Sadece Ayak Tenisi değil, Sokak Basketbolu, Wushu ve Voleybol turnuvaları ile Cumhuriyetimizin 100. Yılında spor etkinlikleriyle kutlamaları taçlandırma niyetinde bulunduk. Nusaybinli kardeşlerimiz de bu etkinliklerden keyif aldılar. Turnuvada mücadele eden, dereceye giren ve seyirci olarak katılan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum" dedi.

Turnuva ödül programı hatıra fotoğrafı ile sona erdi.