GÜNDEM Haber Girişi : 18 Mart 2024 11:55

Nusaybin'de Valilik ve Belediye iftarına yoğun ilgi

Nusaybin'de Valilik ve Belediye iftarına yoğun ilgi

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Nusaybin İlçesinde iftar programına katıldı, esnaf ziyareti yaparak taziyelerde bulundu.

 

Mardin Valiliği ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Ramazan Ayı İlçe İftar Programları kapsamında Nusaybin İlçesinde düzenlenen İftar Programına vatandaşlar büyük bir katılım gösterdi.

 

Bir düğün salonunda yapılan iftar programına katılan Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, vatandaşların Ramazan-ı Şeriflerini tebrik etti.

 

İftar öncesi vatandaşlara hitap eden Vali Akkoyun; "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde son 15, 20 yıldır yaşadığımız değişim ve dönüşümde her daim siz değerli vatandaşlarımızı merkeze alan bir anlayışla kamu hizmeti veriyoruz. Vatandaşlarımızın talep ve ihtiyaçlarına göre kamu hizmetlerimizi planlıyoruz. Kamu hizmetlerini yaparken de her zaman hızlı, kaliteli ve vatandaşlarımızın memnun olacağı bir hizmet modeli ön görüyoruz. Huzur, güven, birlik, beraberlik ve kardeşliğimize sahip çıktığınız hepinize teşekkür ediyorum" ifadelerinde bulundu.

 

İftar Programına ayrıca; İçişleri eski Bakanı Muammer Güler, Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, Vali Yardımcısı Abdullah Demirdağ, Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Eroğlu, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları Yöneticileri, Kamu Kurum ve Kuruluş Yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.

 

İftar programından sonra Filistin ve Gazze temalı resim sergisi ziyaret edildi.

 

VALİ AKKOYUN, NUSAYBİN ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Nusaybin'de düzenlenen iftar programı için ilçeye gelen Vali Tuncay Akkoyun, İlçe Kaymakamı Ercan Kayabaşı ile birlikte iftar öncesi Midyat Yolu Caddesi ve Üçyol esnafını ziyaret ederek hasbihal etti. Vatandaşların ve esnafların talep ve ihtiyaçlarını dinleyen Vali Akkoyun, vatandaşların Ramazan-ı Şeriflerini tebrik etti.