Karaman'a tayin olan Milli Eğitim Şube Müdürü Keleş için veda programı

EĞİTİM Düzenleme Tarihi : 29 Temmuz 2020 15:16 Haber Girişi : 29 Temmuz 2020 15:18
Şube müdürü Keleş için Nusaybin Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Oktay Mungan Havuzbaşı Düğün Sarayında veda programı düzenledi.

Nusaybin'de yıllardır öğretmenlik, idarecilik ve Milli Eğitim Şube Müdürlüğü yapan Abdurrahman Keleş, Karaman İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne tayin oldu.

 

Şube müdürü Keleş için Nusaybin Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Oktay Mungan Havuzbaşı Düğün Sarayında veda programı düzenledi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin hizmetlerinden dolayı Abdurrahman Keleş'e teşekkür plaketi verdi.

 

Nusaybin'de eğitim camiasında öğretmenlikten Milli Eğitim Müdürlüğüne kadar Abdurrahman Keleş ile birlikte birçok birimde görev yaptıklarını kaydeden Çetin, "özverisiyle, çalışkanlığıyla, görevine olan sadakatiyle ve iş prensibiyle çok güzel ve başarılı bir dönem geçirdik. Milli Eğitim Bakanlığımızın rotasyonu nedeniyle Şube Müdürümüz Abdurrahman Keleş Karaman İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atanmıştır. İlçemize, eğitimimize ve çocuklarımıza yaptığı katkılardan dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Karaman'da da görevinde başarılar diliyoruz" dedi.

 

Kendisine verilen teşekkür plaketi nedeniyle Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin'e teşekkür eden Keleş ise, "Bu süre zarfında Nusaybin’e hizmet etmekten onur duydu. Tüm eğitim camiasındaki arkadaşlarıma bundan sonraki süreçte Nusaybin'deki eğitimin daha iyi yerlere gelmesi için başarılar diliyorum. Beraber çalıştığım süre zarfında başta İlçe Milli Eğitim Müdürüm Ümit Çetin’e, şube müdürü arkadaşlarıma, okul yöneticilerine, milli eğitim personeline ve öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

 

Plaket takdiminden sonra Şube Müdürü Keleş, programa katılan tüm okul müdürleriyle vedalaştı.

 

- Şube Müdürü Abdurrahman Keleş Nusaybin'de 21 yıl görev yaptı
Şube Müdürü Abdurrahman Keleş, 1999 yılında Duruca İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak göreve başladı. 2002 yılında alan değişikliği ile Nusaybin Lisesine tarih öğretmeni olarak atan. 
2005 yılında Nusaybin Anadolu Lisesine müdür yardımcısı olarak göreve başladı. Burada 7 yıl görev yaptıktan sonra 2012 yılında Kemal Gözü MTA Lisesine müdür olarak atadı.

 

25.04 2014 yılında Nusaybin İlçe Milli Eğitim Şube müdürü olarak atandı.

 

Temmuz 2020 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı Bölge hizmetine bağlı yer değiştirmeden (rotasyon) dolayı Karaman İl Milli Eğitim şube Müdürlüğüne atandı.