Nusaybin'de kurulan Olivia Cafe & Restaurant'ın açılışı yapıldı

GÜNDEM Haber Girişi : 06 Eylül 2022 20:18
Nusaybin'de iş insanları Sedat Özel ve Şeyhmus Aslan tarafından kurulan Olivia Cafe & Restaurant'ın açılışını gerçekleştirdi.

Nusaybin'de iş insanları Sedat Özel ve Şeyhmus Aslan tarafından kurulan Olivia Cafe & Restaurant'ın açılışını gerçekleştirdi.

 

Mardin Yolu Caddesinde kurulan Olivia Cafe & Restaurant'ın açılışına Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, İlçe Emniyet Müdürü Vekili Bolkan Bostancı, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Saffet Yavuz, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Latif Özel, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Serkan Tekin, Vergi Dairesi Müdürü Mehtap Karaboğa, Tapu ve Kadastro Müdürü Aysel Gözü, PTT Müdürü Gülbahar Dağar, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahsum Özmen, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Zeynel Tunçalan, Deva Partisi İlçe Başkanı Mehmet Yıldırım, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Yardımcısı Fahrettin Cindioğlu, Alika Aşireti Derneği Başkanı Rıdvan Zan, Nusaybin Tekstilciler Derneği Başkanı Bülent Ergün ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Açılış kurdelesini kesen Kayakam Kayabaşı, iş yerinin hayırlı olması temennilerinde bulundu.

 

Açılıştan sonra Olivia Cafe & Restaurant'ı gezenn misafirlere iş yeri sahipleri Sedat Özel ve Şeyhmus Aslan tarafından yapacakları hizmetler konusunda bilgi verildi.