Ak Parti Mardin İl danışma toplantısı Nusaybin'de yapıldı

Açıklama
Arif Altunkaynak - Abdullatif Altunkaynak
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Mardin il danışma kurulu toplantısı Nusaybin’de yapıldı. 
     Nusaybin halk Eğitim Merkezi’nde yapılan toplantı saygı duruşu ve istiklal marşıyla başladı. Divanın seçilmesinden sonra toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti Nusaybin ilçe başkanı Halil Can, Toplantıda alınacak kararların Nusaybin, Mardin ve Türkiye’ye hayırlı olması dileğinde bulundu.
    

Daha sonra konuşan Ak Parti Mardin İl Başkan vekili Murat Boyar, Ak Partinin iki dönemdir sürdürdüğü iktidar yürüyüşünde çok önemli ve eşine az rastlanır şekilde üçüncü dönemde de iktidar olmak için önemli bir sürece girdiklerini hatırlattı.
     Teşkilat olarak yapacakları işlerde sandık müşahitlerine varıncaya kadar eksiklerini gözden geçireceklerini ve yarın seçim olacakmış gibi hazırlık yaptıklarını bildiren Boyar, Haziran ayında yapılacak seçimler için teşkilat olarak 15 Ocak’ta start verdiklerini söyledi.
Toplantıda konuşan Ak Parti Mardin Milletvekili Halit Demir ise, seçim startının verilmesiyle birlikte medyada kendi partilerine karşı bir yaftalama kampanyasının başladığını kaydetti.
     İl Danışma kurulunun ikinci bölümü ise basına kapalı yapıldı.
    Toplantıya Mardin Milletvekilleri Gönül Bekin Şahkulubey, Halit Demir, Mardin Belediye Başkanı Av. Beşir Ayanoğlu ve partililer de katıldı. / Nusaybinim.com