YKS'de Özel Nusaybin Açı Kursu başarısı

EĞİTİM Haber Girişi : 20 Temmuz 2019 13:01
Öğrencileri ve ailelerini yakından ilgilendiren ve heyecanla beklenen YKS sonuçları 17 Temmuz’da ÖSYM tarafından açıklandı.

Öğrencileri ve ailelerini yakından ilgilendiren ve heyecanla beklenen YKS sonuçları 17 Temmuz’da ÖSYM tarafından açıklandı.

Özel Nusaybin Açı Kursu Müdürü Murat Albayrak, YKS sonuçları üzerine bir değerlendirmede bulundu.

Sınav sonuçlarını çok olumlu karşıladıklarını dile getiren Albayrak, sistemli ve disiplinli çalışmanın başarıyı beraberinde getirdiğini kaydederek doğru bir rehberliğin öğrencileri hedeflerine ulaşmada etkili bir faktör olduğunu somut bir şekilde gördüklerini ifade etti.

Her öğrencinin değerli olduğunu vurgulayan Albayrak, var olan potansiyeli ortaya çıkarmanın öncelikli olarak öğretmenlerin görevi olduğunu söyledi.

Albayrak şöyle konuştu, "YKS Sayısal başarı sıralamasında Türkiye 573’üncüsü öğrencimizle gurur duyuyoruz. Yine ilk 20 binde 13 öğrencimiz, ilk 30 binde, 16 öğrencimiz ayrıca gurur kaynağımız. Özel Öğretim Kursumuzda 7 Tıp ve 2 Diş Hekimliği ile ülkemize genç doktor adayları kazandırdık. Tüm Nusaybin’e hayırlı olsun.  Nusaybin Açı olarak sınav sonuçları açıklandıktan sonra en önemli aşama doğru tercihtir. Tercihler için tüm kadromuzla Nusaybin’de Üniversite adaylarını bekliyoruz. Tüm adaylara başarılar diliyoruz".