KÜLTÜR & SANAT Haber Girişi : 07 Mayıs 2010 09:23

Şato Düğün Salonunda Yeni Sezon indirimi

Şato Düğün Salonunda Yeni Sezon indirimi
Nusaybinde iki yıla yakındır hizmet veren Şato Düğün Salonu, Yeni sezonda Düğün, Nişan ve Kına törenlerinde % 20 indirime gitti.
Nusaybin’de iki yıla yakındır hizmet veren Şato Düğün Salonu, Yeni sezonda Düğün, Nişan ve Kına törenlerinde % 20 indirime gitti.

            Şato Düğün ve Konferans Salonu Müdürü Fırat Çiçek tarafından yapılan açıklamada, Yeni sezon için tüm hazırlıklarını tamamladıklarını bildirdi.

  Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Konferans, Seminer, Özel davet ve Yemekler için Bin 200 kişilik Salon kapasitesine sahip olduklarını kaydeden Şato Düğün Salonu Müdürü Çiçek, yeni sezonda % 20 indirime gittiklerini belirterek; “Şato düğün salonu olarak kısa bir zamanda başardığımız tüm bu işlerde hedefimiz, çıtayı hep yükseltmek oldu. Öyle ki çoğu kez herkesin mutlu ve memnun olduğu organizasyonlarda dahi biz kendi kendimizi mükemmele giden yolda eleştirdik ve eleştirmeye devam ediyoruz. Biliyoruz ki mükemmel imkânsızdır. Ama mükemmele ulaşmak için gösterilen gayrettir. Nusaybin’in ilk Düğün salonu olarak amacımız; Halkımızın Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Konferans, Seminer ve Özel davet törenlerinde en iyi şekilde hizmet vermektir. Tüm bunları düşünerek Yeni sezonda % 20 indirim kampanyası başlattık” dedi. /Nusaybinim.com Kültür Servisi

Şato Düğün Salonu;

İpekyolu üzeri Çağ Çağ deresi kenarı

Tel: 0482 415 55 28

Gsm: 0532 331 64 77  -  0533 633 04 69
Salon Hakkında detaylı bilgi ve görüntüler için Web Adres: www.satonusaybin.com